Sarıyer Asansör Kiralama

Sarıyer-Asansör-Kiralama

SARIYER KİRALIK ASANSÖR – SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT

Sarıyer Asansör Kiralama hizmeti veren evden eve nakliye firmamız lojistik destek ekipmanları ile Sarıyer ilçemiz başta olmak koşulu ile İstanbul’un tüm ilçelerine kiralık asansör hizmeti vermektedir. Firmamız tarafından yeni alınan 3 adet eşya taşıma asansörü ile yüksek katlara yapılacak olan taşımalarda sorunlar yaşayan herkese Sarıyer kiralık asansör hizmetini vermekteyiz. Nakliye işlemini kolaylaştırmanın yanında hem firma sahiplerine hemde eşya sahiplerine bir çok avantaj sağlayan bu sistem için bizi aramanız yeterli olacaktır. Uygun kiralama fiyatları ile kiralık asansör hizmeti vermekte olan Sarıyer asansör kiralama firmamız istediğiniz takdirde de eleman desteği de vermektedir. Özellikle şehir dışından ilimize gelen evden eve nakliyat firmalarına bu hizmeti sunmaktayız. Şehir dışından gelen evden eve nakliyat firmalarının bizi önceden arayarak randevu ve yer ayırtması oldukça önemlidir. Yaz aylarında artan talepler nedeni ile yoğunlaşan iş trafiği nedeni ile bizimle çalışan ve güvenen kişilerin mağdur olmalarını istememekteyiz. Bu nedenle bizi arayıp randevu almanızı önermekteyiz. Bünyemizde bulunan 3 adet eşya taşıma asansörümüz çeşitli uzunluklarda olup en büyüğü 19. kata kadar ulaşmaktadır. Eşya taşıma asansörleri yeni makineler olup periyodik bakımları eksiksiz yapılan iş makineleridir. Operatörlerimiz iş makinesi kullanma ehliyetine sahip eğitimli kişilerdir. Kurulum ve çalışma acısından sizlere yardımcı olacaklardır. Sarıyer’de kiralık asansör hizmetini değişik sektörlerden değişik firmalara vermekteyiz.

Eşya taşıma asansörleri çeşitli malzemeleri taşımaya uygun taşıma haznesi sayesinde bir çok sektörden bir çok firma bu sistemi kullanmaktadır. Özellikle İnşaat alanlarında bulunan inşaat malzemelerinin katlara dağıtımı kolaylıkla sağlanabilir. İnşaat asansörü kiralama hizmeti ile iş gücünüzün artırılması yönünde büyük fayda sağlayacaktır. İnşaat asansörü kiralama hizmeti maddi acıdan da sizlere ekstra fayda sağlayabilecek bir yapıdadır.

Sarıyer içinde asansör kiralama hizmetini kullanan şirketler;Beylikdüzü Asansör Kiralama

 • Sarıyer evden eve nakliyat firmaları
 • İnşaat ve dış cephe İşleri yapan şirketler
 • Beyaz eşya depoları ve teslimatçılar
 • Mobilyacı esnafı
 • Çatı aktarma, tamiratı yapanlar firmalar
 • Kat kalorifercileri söküm ve montaj yapanlar
 • Reklâmcı ve Tabelacılar
 • Ağaç Doğrama, budama ve kesim işleri yapan firmalar
 • Yüksek binalarda çalışan camcılar, cam balkoncular, cam temizlik firmalar 
 • Klima montajı ve de montajı yapan şirketler                         
 • Asansör ihtiyacı olan siteler ve kat sahipleri

Her türlü hizmet için bize 0212 872 60 89 – 0533 482 43 35 – 0541 320 54 59  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.İstanbul Birgül Asansör Kiralama Sizlere en iyi hizmeti sunmayı vadediyor.

× NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?