İnşaat Asansörü Kiralama

İnşaat-Sektöründe-Asansör-Kiralama

İnşaat sektörunde Cam balkon,pimapen,parke,laminat,mutfak dolapları,banyo dolapları,mermer,duşakabin,fayans,mobilya,Malzemeleri 25.kata kadar kolaylıkla taşinabilmektedir. Son zamanlarda Nakliyat sektöründe, özellikle de evden eve taşımacılık İnşaat ve Mobilya alanında Mobil asansör ile taşıma çok yaygın bir hale geldi.

İnşaat Asansörü Kiralama – İnşaat Malzemesi Taşıma

İnşaat Asansörü Kiralama Son zamanlarda Nakliyat sektörde, özellikle de İnşaat Sektöründe ve Mobilya alanında Mobil asansör ile taşıma çok yaygın bir hale geldi. Teknolojinin gelişimiyle son yıllarda yapılan ve kullanımı yayılan mobil eşya taşıma asansörleri taşınma işini hem daha güvenli hemde daha zahmetsiz bir hale getirdi. Farklı modellerde, genellikle asansörün yükselme mesafesine göre ayırt edilen mobil eşya taşıma asansörleri şu sıralar kullanımda. İnşaat sektöründeki son yıllarda hızlı gelişim binaların ve apartmanların çok katlı ve yüksek olmasını da beraberinde getirdi.
Kentsel dönüşüm ve emlak ve inşaat sektöründeki hareket yeni yapılan yüksek apartmanlara taşınma sıklığını artırdı. Yüksek katlara taşınma sırasında karşımıza bir çok engel çıkmaktadır. Çoğu apartman ve site yönetimi bina asansörüyle eşya taşımaya izin vermemektedir. Özellikle binalarda daha çok daire ve ev içinde daha fazla alan kazanımı nedeniyle merdivenler çok dar yapılıyor. Bu yetersiz merdiven boşluklarında mobilyaları ve beyaz eşyaları taşımak insan gücüyle neredeyse imkansız durumda.
İşte bu ve benzeri durumlarda 20. kata kadar çıkabilen mobil İnşaat Sektöründe Asansör Kiralama ile direk araçtan evin balkonuna asansör yardımıyla eşyayı taşımak çok pratik bir durumdur. Hem eşyalara zarar gelmez hemde 1 gün süren taşıma işlemini 1-2 saat gibi kısa bir zamana sığdırılabilmektedir.

Kiralık Mobil AsansörAvcılar Asansör kiralama

Mobil asansör ihtiyacı olan meslektaşlarımız ve diğer vatandaşlarımızın ihtiyaç duyması halinde Asansörlerimiz İstanbul ve çevresinde kiralıktır. Farklı model ve özelliklerdeki asansörlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Mobil Asansörler sadece evden eve eşya taşımacılığında değil birçok farklı durumda da işinizi kolaylaştırabilir.

  • Asansör ile Ev Eşyası Taşıma
  • Asansör ile Ofis Eşyası Taşıma
  • Asansör ile İnşaat Malzemesi Taşıma
  • Piyano Taşıma
  • Asansör ile Para Kasası Taşıma

Yukarıdaki örnekler arttırılabilir.
Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Bizi Hemen Arayın!   0212 872 60 890533 482 43 350541 320 54 59
İstanbul Birgül Asansör Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

×

Merhaba

Asansör Kiralama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulasansorlunakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?