Eyüp Asansör Kiralama

Eyüp Asansör Kiralama

Eyüp Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firması

Eyüp Asansör Kiralama firmamıza ait 2 adet mobilya ve eşya taşıma asansörü ile ilçemizde hizmet vermekteyiz. Asansör kiralama merkezimizin de ilçede olması nedeni ile sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmeti ayağınıza getirmekteyiz.  Elimizde bulunan asansör sayımızın fazla olması ve asansörlerin çeşitli uzunluklara sahip olması ile işlerimizde bizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Eyüp kiralık asansör hizmetini ilçemizde en uygun fiyata sunan firmalardan biri olarak hizmet vermekteyiz. Mobilya ve eşya taşıma asansörleri periyodik olarak bakımı yapılan, mekanik ve hidrolik aksamı devamlı kontrollerden geçirilen makinelerdir. 2 adet bulunan mobilya ve eşya taşıma asansöründen iki asansörümüz iki yıllık bir makinedir. Bu bizlere ve sizlere işlerinizde aksama olmamasını sağlamaktadır. Düzgün ve düzenli çalışan makinelerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

İstanbul, Eyüp  ilçemize şehir dışından eşya getiren evden eve nakliyat firmaları da kiralık asansör hizmeti ile işlerinde yardımcı olunmaktadır. Yapacağınız yükleme ve boşaltma işlemlerinde sizlere kiralık asansör ve eleman yardımı ile yardımcı olmaktayız. Eyüp’de  asansör kiralama hizmeti ile eşyalarınızın daha hassas bir şekilde, çizilmeden, darbe almadan taşınmasını sağlayabilirsiniz. İlçemizde evden eve nakliyat sektöründen hariç birçok sektörden bu hizmeti kullanan firma mevcuttur.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evden nakliye ve Eyüp Asansör Kiralama servisi evde asansör taşımacılığı, özel ekipman ve operatörler ile aşırı ciddiyet ve titiz çalışma gerektiren profesyonellerle çalışmalıdır. Taşıma hizmetleri sayesinde tereyağından tereyağını çıkarmak kadar kolay hareket etmek ister misiniz? Şirketimizin desteğiyle İstanbul’da uygun fiyatlarla profesyonel bir kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bize basitçe ulaşın ve hareket tarihinizi ve adres bilgilerinizi verin. Şirketimiz sizin için en uygun programı yürütecek ve asansör kiralama hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanacaktır. Ulaştırma sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, size İstanbul’da asansör kiralama hizmetleri konusunda profesyonel yardım sağlıyor ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor.

Bazı evden eve nakliyat firmaların mobilya asansörünün olmaması nedeni ile  İstanbul içinde kiralık asansör talepleri almaktayız. İstanbul evden eve nakliyat firmaları çeşitli nedenlerden dolayı bünyelerinde bu hizmeti vermemektedirler. Elinde mobilya asansörü bulunmayan bu firmalara kiralık asansör hizmetini vermekteyiz. Nakliyat firmaları dışında İnşaat ve mobilya sektörüne de çok sayıda kiralık asansör hizmeti verdik. Eleman sıkıntısı yada malzemelerin büyüklüğü acısından taşıma sıkıntısı yaşayan müşterilerimizin imdadına yetiştik. İş gücünüzü katlayan bu sistemle hem hızlı hemde ucuz olarak bu hizmetten fayda sağlamaktadırlar.

Asansör kiralama hizmetini kullanan şirketler;

 • Eyüp evden eve nakliyat firmaları
 • İnşaat ve dış cephe İşleri yapan şirketler
 • Beyaz eşya depoları ve teslimatçılar
 • Mobilyacı esnafı
 • Çatı aktarma, tamiratı yapanlar firmalar
 • Kat kalorifercileri söküm ve montaj yapanlar
 • Reklâmcı ve Tabelacılar
 • Ağaç Doğrama, budama ve kesim işleri yapan firmalar
 • Yüksek binalarda çalışan camcılar, cam balkoncular, cam temizlik firmalar 
 • Klima montajı ve de montajı yapan şirketler                         
 • Asansör ihtiyacı olan siteler ve kat sahipleri

Her türlü hizmet için bize 0212 872 60 89 – 0533 482 43 35 – 0533 678 36 60  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul Birgül Asansör Kiralama  Sizlere en iyi hizmeti sunmayı vadediyor.

×

Merhaba

Asansör Kiralama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulasansorlunakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?